İkas

İkas E-ticaret sitenizi ve modüllerinizi profesyonelce kuralım

Alt Yapı Kurulumu

Digiloop olarak, İKAS E-Ticaret altyapınızın gereksinim duyduğu tüm ayarları titizlikle yaparak, satışa hazır hale getiriyoruz.

Ekran görüntüsü 2024-05-08 095911
ikas-pazaryeri-entegrasyonu

ikas Pazaryeri Entegrasyon Kurulumu

Dijital pazarlama ve e-ticaret çözümlerimizi, Digiloop’un sunduğu profesyonel hizmetlerle İKAS altyapısı üzerine entegre ederek, teknik sorunlar olmadan müşterilerinize üstün bir deneyim sunmanızı sağlayabiliriz. Bu şekilde satışlarınızı artırabilir ve cironuzu yükseltebilirsiniz.

Entegrasyonlar
0 +
Özellik
0 +
Ana Kategori
0 +

Akıllı, Esnek ve Güçlü E-Ticaret Çözümleri

Grafik Tasarım

Digiloop olarak, İKAS E-Ticaret sitenizin ihtiyaç duyduğu bannerlar, GIF'ler, ürün görselleri düzenlemeleri, kampanya ve duyuru görsellerini profesyonel bir şekilde hazırlıyoruz. Grafik tasarım alanında uzman ekibimizle, sitenizin görsel içeriğini etkileyici ve çekici hale getirerek markanızı ön plana çıkarıyoruz.

Entegrasyon Kurulumları

Digiloop olarak, İKAS E-Ticaret sitenizi satışa hazır hale getirirken aynı zamanda diğer satış kanallarınızla entegrasyonunu kusursuz bir şekilde sağlıyoruz. Bu sayede veri akışınızı kesintisiz bir şekilde yönetebilir, işletmenizin online satışlarını maksimize edebilirsiniz.

Veri Ölçümleme

Digiloop olarak, İKAS E-Ticaret sitenizi, reklam hesaplarınızı ve veri ölçümleme araçlarınızı entegre ederek kullanıcı davranış verilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde toplamanızı sağlıyoruz. Böylece müşteri etkileşimlerini daha iyi anlayabilir ve stratejilerinizi optimize edebilirsiniz.

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi bilmek ister misiniz?

İKAS E-Ticaret platformumuzu kullanırken herhangi bir sorunla karşılaştığınızda veya yardıma ihtiyacınız olduğunda, Lütfen Bize Ulaşın!